НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Ліга 1. 31-ий тур. Сент-Етьєн в зоні Ліги Чемпіонів, слідом - Ліон та Лілль ###

7-ме квітня

Лілль. Стадіон "Гранд Стад Лілль Метрополь"
Головний арбітр: Рудді Букке (Амьєн)
"Лілль" - "Лор'-ян" 5:0
Голи: Саломон Калу 2, Дімітрі Пайєт 8, Лукас Дінь 31 (пен.), Саломон Калу 33, Ронні Родлен 52
"Лілль": Стів Елана, Лукас Дінь, Флоран Бальмон, Ідрісса Гана Гейє, Дімітрі Пайєт (Джанні Бруно 85), Саломон Калу (Нолан Ру 68), Марвен Мартен, Франк Берья, Ронні Родлен (Дівок Орігі 75), Орельєн Шеджу, Марко Баша
"Лор'-ян": Фабьєн Одар, Ламін Коне, Бруно Екеле Манга, Бенжамен Корньє, Жеремі Алядьєр, Ален Траоре (Максім Бака 46), Кевін Монне-Паке, Уеслі Лотоа (Маріо Леміна 62), Ламін Гассама, Максім Бартельм (Матіас Отре 73), Мохаммед Абу
Попередження: Бруно Екеле Манга 31, Уеслі Лотоа 42, Маріо Леміна 89

В "Лор'-яна" в звітному турі було дуже складне завдання: "мерлузові" мали зупинити "Лілль", який взявся під завершення чемпіонату швидкими темпами надолужувати згаяне. В "догів" з'-явились перспективи пробитись не тільки в Лігу Європи, а й, взагалі, зачепитись за місце в зоні Ліги Чемпіонів. Команда Руді Гарсії всіма силами намагається використати свій шанс посісти місце під сонцем.

По суті, гра була зроблена в перші 10-ть хвилин. Ніякої напруги, інтриги...- Вже на 2-ій хвилині Саломон Калу відгукнувся на передачу Дімітрі Пайєта з глибини і спокійно переграв Фабьєна Одара. Не встигли глядачі на трибунах як слід відсвяткувати успіх своїх улюбленців – як у них з'-явився вже новий привід для радості. Цього разу публіку потішив Дімітрі Пайєт, який першим опинився на добиванні після удару Ронні Родлена.

На цьому поєдинок можна було б завершувати. "Лор'-ян" не міг нічого протиставити зарядженому на боротьбу супернику і з часом побиття "мерлузових" тільки продовжилось. В середині тайму Лукас Дінь реалізував пенальті і довів рахунок до розгромного, а через дві хвилини після цього "дубль" оформив Саломон Калу: івуарієць опинився в потрібному місці і в потрібний час і ввігнав м'яча у порожній кут воріт Фабьєна Одара.

Описувати нереалізовані футболістами "Лілля" моменти немає сенсу – і так зрозуміло, що гра проходила в односторонньому напрямку. Після перерви господарі продовжили знущатись над своїми опонентами. Після зручної передачі з глибини на 52-ій хвилині Ронні Родлен та Саломон Калу спочатку не могли поділити – кому з них завдавати удару- пробив все таки івуарієць, але влучив у поперечину, а вже на добиванні зіграв Ронні Родлен – задоволеними залишились всі, крім Фабьєна Одара і компанії.

Далі команди просто догравали. "Мерлузові" з нетерпінням очікували на фінальний свисток, який би сповістив про закінчення знущання над ними, а господарі просто забавлялись і тішились найбільшою (по рахунку) в цьому сезоні перемогою, яка в турнірній таблиці до мінімуму скоротила відставання "Лілля" від зони Ліги Чемпіонів. Інтрига загострюється...-

Реймс. Огюст Делон
Головний арбітр: Олівьє Тюаль
"Реймс" - "Ліон" 1:0
Гол: Гжегож Криховьяк 53 (пен.)
"Реймс": Коссі Агасса, Мохамед Фофана, Франк Сіньоріно, Гжегож Криховьяк, Антоні Дево, Йоанн Рамаре (Бокунджі Ка 82), Дієго Рігонато, Гаетан Курте (Ніколя Фоверг 72), Айсса Манді, Антоні Вебер, Крістофер Гломбар (Камел Гілас 88)
"Ліон": Ремі Веркутр, Бакарі Коне, Геїда Фофана, Клеман Греньє (Арнольд Мвемба 70), Лісандро Лопес (Джіммі Бріан 46), Александр Лаказетт, Мамаду Дабо, Мілан Бишевац, Бафетімбі Гоміс (Рашід Геззаль 78), Максім Гоналон, Самуель Юмтіті
Попередження: Гжегож Криховьяк 90 - Ремі Веркутр 52, Рашід Геззаль 90+2
Видалення: Мілан Бишевац 51

"Реймс" - "Ліон" 1:0. Вільне падіння

Сент-Етьєн. Стадіон "Жеффруа-Гішар"
"Сент-Етьєн" - "Евіан" 1:0
Гол: Ромен Амума 78
"Сент-Етьєн": Стефан Рюффьє, Курт Зума, Пьєр-Емерік Обамеянг, Рено Коад, Йоан Молло (Матьє Бодмер 71), Фабіан Лемуан (Фаузі Гулам 81), Жошуа Гілавогі, Жонатан Брізон, Ромен Амума (Банель Ніколіце 83), Лоїк Перрен, Франсуа Клер
"Евіан": Бертран Лак'-є, Мохаммед Рабіу, Бетао, Кевін Беріго (Яннік Сагбо 59), Седрік Барбоза, Даніель Васс, Седрік Монгонгу, Мілош Нінкович (Іхеб Мбаркі 71), Олівьє Сорлен, Фабріс Ере (Гійом Лякур 46), Сабер Хеліфа
Попередження: Бертран Лак'-є 77, Седрік Барбоза 79, Даніель Васс 80

Ліга 1. 31-ий тур.

Пьєр-Емерік Обамеянг ("Сент-Етьєн") проводить класний сезон / фото - УЄФА

"Евіану", як і більшості команд з нижньої частини турнірної таблиці, доводиться змагатись через "не можу". Боротьба за виживання досягла свого апогею і слабохарактерним у цій боротьбі нічого не світить.

У "Сент-Етьєна" орієнтир зараз – "Ліон", хоча "зеленим" абсолютно все рівно, кого долати у заочній боротьбі за зону Ліги Чемпіонів. Для підопічних Крістофа Гальтьє головне – посісти місце на п'єдесталі і вперше після 31-річної перерви кваліфікуватись в найпрестижніший клубний турнір Європи.

Традиційно, матч за участю "Сент-Етьєна" виявився яскравим. "Зелені", до речі, до цього туру підійшли з рекордною безпрограшною серією, яка становила вже 11-ть матчів. І своїми рішучими діями підопічні Крістофа Гальтьє відразу дали зрозуміти, що сьогодні ця серія навряд чи закінчиться. Як завжди, атаками господарів "Жеффруа – Гішар" заправляв Пьєр-Емерік Обамеянг. 7-ий номер встигав всюди: здійснював "сольні" проходи, відкривався під паси партнерів, виявлявся найвправнішим після розіграшів стандартних положень. Одним словом, для Бетао і компанії Обамеянг був таким собі злим генієм. Намагались не відставати від партнера і Ромен Амура з Йоаном Молло. Удар останнього на заключних хвилинах першого тайму ледь не став результативним, але на підмогу Бертрану Лак'-є прийшла стійка.

"Евіан" намагався відповідати своїми атаками. Зрозуміло, що савойці не так часто ходили на чужу половину поля, але кілька разів їм, все ж, вдалось потурбувати Стефана Рюффьє. Зокрема, пригадується потужний удар зі штрафного Седріка Барбози – голкіпер "Сент-Етьєна" не без проблем впорався із завданням.

В другому таймі гостям вдалось трохи вирівняти гру. Крістоф Гальтьє, як завжди, хвилювався і енергійно гнав своїх підопічних вперед. Хоча, футболісти "Сент-Етьєна" й самі розуміли, що тільки перемога може бути прийнятним для них результатом в цьому поєдинку. Після кількох невдалих спроб, щастя "зелені" знайшли на 78-ій хвилині: Франсуа Клер пройшов правим флангом і виваженою передачею знайшов Ромена Амуму- останній, перебуваючи перед воротам Бертрана Лак'є, пробив не надто вдало: м'яч влучив у поперечину, потім – у голкіпера та все ж, перетнув лінію воріт. Гості протестували проти рішення арбітра, який вказав на центр поля, але нічого ці протести не дали – взяття воріт було зафіксовано справедливо.

"Сент-Етьєн" здобув складну перемогу і тепер "зелені" чекають на хід своїх конкурентів. А "Евіан" продовжує боротьбу за виживання.

6-те квітня

Нансі. Стадіон "Марсель Піко"
Головний арбітр: Себастьєн Морейра (Бельфор)
"Нансі" - "Труа" 1:0
Гол: Ромен Гранж 67
"Нансі": Дамьєн Грегоріні, Яссін Жеббур, Жордан Лотьє, Томас Мангані, Бенжамен Муканджо, Джамель Бакар (Жюльєн Жанвьє 82), Поль Алоо Ефулу, Лоссемі Карабуе, Саліф Сане, Томас Айясс (Ромен Гранж 61), Себастьєн Пігреньє
"Труа": Йоанн Тюрам-Ульєн, Бенжамен Ніве, Максім Колен, Шавьєр Тьяго (Маркос 79), Флоріан Жаржа, Жан-Крістоф Баебек (Мохамед Яттара 63), Гранді Нгойї (Елож Анза-Йяміссі 39), Фабьян Камю, Жеремі Бреше, Жюльєн Фоссюрьє, Кентен Отон
Попередження: Саліф Сане 40, Джамель Бакар 53 - Шавьєр Тьяго 54, Кентен Отон 60, Елож Анза-Йяміссі 76

Значення цього поєдинку для обох команд переоцінити неможливо. Обидва колективи в останніх турах покращили свої перспективи в боротьбі за виживання, але в кого аргументи у цій боротьбі, все ж, вагоміші – аутсайдери з'-ясовували в очному протистоянні.

Матч видався складним для обох команд. Боротьба велась на кожному клаптику поля і заради позитивного результату футболісти були готові віддати всі сили. Перший тайм пройшов за переваги "Нансі". Господарі більше володіли м'ячем, більше атакували і Йоанн Тюрам-Ульєн трудився в поті чола. На вістрі атаки у "Нансі" кілька разів опинявся Поль Алоо Ефулу, але перехитрити голкіпера "Труа" нападнику так і не вдалось. Підтримували партнера Бенжамен Муканджо, Лоссемі Карабуе, але і їх удари цілі теж не досягли. Зрозуміло, що такий розвиток подій не міг задовольняти "Труа". Але шампанці були вимушені змиритись з тим, що їх доля в цьому поєдинку - багато захищатись. Хоча, могла ситуація перевернутись з ніг на голову, якби Фабьян Камю з вигідного положення пробив точніше – але не склалось.

Боротьба продовжилась і в другому таймі. Футболісти "Труа" намагались знаходити гідну відповідь атакуючим поривам "Нансі" і все це відповідало статусу принципового поєдинку. Фабьян Камю на стартових хвилинах тайму на швидкості увірвався у володіння Дамьєна Грегоріні, але удар 22-го номера виявився неточним.

Та все ж, гра йшла за сценарієм "колючок", от тільки ніяк господарям не вдавалось забити такий бажаний і довгоочікуваний гол – і це тільки підвищувало градус напруги на трибунах стадіону в Нансі. Розрядити обстановку вдалось Ромену Гранжу, який шикарним ударом зі штрафного наче рукою увігнав м'яча в сітку воріт Тюрам-Ульєна – 1:0 і Патрік Габріель і його підопічні видихнули з полегшенням.

До кінця поєдинку "колючки" переваги вже не розгубили і зробили ще один дуже важливий крок на шляху до порятунку. А от "Труа" – перший претендент на пониження в класі.

Тулуза. Муніципальний стадіон
Головний арбітр: Клеман Турпен (Улінс)
"Тулуза" - "Ніцца" 3:4
Голи: Віссам Бен Йеддер 8, Етьєн Капу 20, Віссам Бен Йеддер 90 - Ерік Ботеак 1, Ерік Ботеак 40, Даріо Цвітаніч 69, Кевін Анен 90+3
"Тулуза": Алі Аамада, Адріен Рабіо, Віссам Бен Йеддер, Етьєн Дідо (Олівьє Блондель 83), Франк Табану, Жонатан Зебіна, Шейх М'-Бенге, Адріен Регаттен (Даніель Браатен 75), Аймен Абденнур, Павле Нінков, Етьєн Капу
"Ніцца": Давід Оспіна, Ренато Сівеллі, Тімоте Колодзейчак, Кевін Гоміс, Дідьє Дігар, Фабріс Абріель, Мохаман Траоре (Луіджі Бруінс 88), Ерік Ботеак, Даріо Цвітаніч (Алексі Босетті 80), Жеремі Пьє (Кевін Анен 74), Ромен Женеву
Попередження: Шейх М'-Бенге 6, Адріен Рабіо 14, Жонатан Зебіна 60, Адріен Регаттен 66, Франк Табану 70 - Мохаман Траоре 22, Тімоте Колодзейчак 72
Видалення: Алі Аамада 83 - Алексі Босетті 90+1

Ерік Ботеак ("Ніцца") був одним з кращих в складі своєї команди / фото - УЄФА

Перемогу в цьому матчі здобули ті, кому вона була більш потрібною. На "Тулузу" не тисне відповідальність за результат. Команда перебуває в середині турнірної таблиці з мінімальними шансами опуститись до аутсайдерів, чи піднятись до лідерів змагань. "Фіолетові" грають уже з прицілом на наступний сезон і намагаються локальними успіхами покращити настрій своїм вболівальникам.

А от для "Ніцци" наступає момент істини. Дуже багато зусиль вже було витрачено командою і якщо "орлам" не вдасться за підсумками чемпіонату пробитись в єврокубки – це буде болісним ударом для Клода Пюеля і його підопічних. Сьогоднішній матч подарував прихильникам "Ніцци" багато позитивних емоцій. "Орли" здобули перемогу... Не просто здобули, а в класичному стилі вирвали її на останніх секундах матчу. Вже на першій хвилині зустрічі рахунок став 0:1 після точного удару Еріка Ботеака, але господарям дуже швидко вдалось відновити паритет - постарався Віссам Бен Йеддер. А за 12-ть хвилин після цього "Ніцца" вже була змушена відігруватись - результативного удару в "Тулузи" завдав Етьєн Капу. Тут господарям варто було розвивати свій успіх, але, але... Гравці "Ніцци" були більш цілеспрямованими і ще до перерви той таки Ботеак зробив рахунок 2:2. А коли на 69-ій хвилині відзначився Даріо Цвітаніч - незадоволенню глядачів на трибунах Муніципального стадіону не було меж.

Кінцівка поєдинку виявилась дуже драматичною: два видалення (спочатку з поля пішов Алі Аамада, а потім - Алексі Босетті), які, втім, не зупинили атакуючого пориву обох команд. Віссан Бен Йеддер на 90-ій хвилині зробив рахунок 3:3 і нічия, здавалось, буде неминучою. Але останнє слово залишилось за гостями. Кевін Анен став героєм "Ніцци", принісши команді важливу перемогу. "Орли" продовжують боротьбу за зону Ліги Чемпіонів.

Бастія. Арман Сезарі-Фюрьяні
"Бастія" - "Брест" 4:0
Голи: Вахбі Хазрі 41, Флорьян Товен 50, Флорьян Товен 71, Антоні Модест 79 (пен.)
"Бастія": Мікаель Ландро, Сільвен Маршаль, Туафілу Мауліда (Вахбі Хазрі 33), Жак Фаті, Жюльєн Пальмьєрі, Флорьян Товен (Клаудіо Бове 80), Фетхі Харек, Самбу Ятабаре, Жером Ротен, Антоні Модест, Жіль Сіоні (Самуель Інкум 61)
"Брест": Жоан Арток, Бернар Менді, Бруно Гружі, Ісмаель Траоре, Ларсен Туре (Бенуа Лесуамьє 63), Флорьян Распантіно, Усман Кулібалі, Чарльсон Беншоп (Жонатан Айїте 58), Ахмед Кантарі, Абдулваїд Сіссоко, Андре Ора (Ліонель Каппоне 77)
Попередження: Бруно Гружі 45+2, Бернар Менді 68
Видалення: Жоан Арток 77

Без шансів для "Бреста" / фото - УЄФА

"Бастія" поки що успішно виконує завдання на сезон. Без сумніву, якщо корсиканцям вдасться вийти тріумфаторами з такої складної і напруженої боротьби за виживання – а все йде саме до цього – Фредерік Антц зможе пишатись проведеною роботою. Після звітного туру, в якому "Бастія" знову "відгрузила" супернику 4-ри м'-ячі (вже в третьому матчі поспіль), острів'-яни ще на крок наблизились до мети – тепер корсиканцям втриматись в еліті може завадити хіба що власна необережність.

А от у "Бреста" справи куди гірші. Ландрі Шовен був відправлений у відставку, але чи допоможе це бретонцям вирішити завдання збереження прописки – сказати складно. Принаймні, сьогоднішній матч "Брест", керований Корентіном Мартінсом (спортивним директором клубу), провалив. Бретонці опустились на передостанню сходинку турнірної таблиці і значно ускладнили собі життя в боротьбі за виживання.

Монпельє. Стадіон "Де ла Моссон"
Головний арбітр: Філіпп Кальт
"Монпельє" - "Валансьєнн" 3:1
Голи: Сулейман Камара 18, Даніель Конгре 60, Юнес Бельханда 86 - Опа Нгетт 40
"Монпельє": Жоффрей Журдрен, Віторіно Хілтон, Анрі Бедімо, Джон Утака (Гаетан Шарбонньє 46), Юнес Бельханда, Даніель Конгре, Сулейман Камара, Ремі Кабелла, Абдулхамід Ель-Каутарі, Бенжамен Стамбулі, Жонас Мартен (Брайан Дабо 73)
"Валансьєнн": Ніколя Пеннето, Юнусс Санхаре (Матьє Доссеві 79), Бро Ангуа, Карлос Санчес Морено, Гаель Даніч, Ремі Гоміс, Опа Нгетт, Ліндсей Рос, Гаетан Бонг, Руді Матер (Лоріс Нері 83), Маор Меліксон
Попередження: Джон Утака 45, Ремі Кабелла 64 - Бро Ангуа 45, Гаель Даніч 77, Карлос Санчес Морено 77

Сулейман Камара ("Монпельє") відкрив лік голам у матчі / фото - УЄФА

"Монпельє" тримається біля зони єврокубків, але команді, щоб закріпитись на одній із заповітних позицій, потрібно здійснити своєрідний ривок. "Паладіни" стабільністю не відзначаються, але все ж, надіються на успіх. Та й Рене Жерар прагне завершити свою співпрацю з "Монпельє" на мажорній ноті.

"Валансьєнн" не витримав темпу і тепер для "лебедів" першочергове завдання – зупинити своє стрімке падіння у турнірній таблиці. З 12-ти поєдинків, проведених "Валансьєнном" після зимової паузи, "лебеді" перемогли тільки в одному...- Ще якісь коментарі тут зайві.

Сошо. Стадіон "Огюст Бональ"
Головний арбітр: Бартоломеу Варела (Мало-ле-Бен)
"Сошо-Монбельяр" - "Аяччо" 0:0
"Сошо-Монбельяр": Сімон Пуплен, Себастьян Коршья, Карлао, Седрік Канте, Ряд Будебуз (Слоан Пріва 65), Жованні-Гі Сіо, Себастьєн Руде, Венсан Ногейра (Рафаель Діаш 78), Седрік Бакамбу, Давід Соже (Матьє Пейберне 74), Лоїк Пужоль
"Аяччо": Гільєрмо Очоа, Матьє Шальме, Рональд Зубар, Бенжамін Андре (Фуссейні Діавара 87), Адріан Муту, Мехді Мостефа, Йоанн Пулар, Поль Ласн, Самюель Буур, Сігамарі Діарра (Анді Делорт 87), Денніс Ольєч (Жоан Каваллі 71)
Попередження: Седрік Бакамбу 19 - Гільєрмо Очоа 61, Матьє Шальме 68

"Аяччо" не завжди вдається добиватись потрібного результату, але конкуренти у боротьбі за виживання помиляються ще більше, тому в острів'ян є непогані шанси завершити чемпіонат на одній з рятівних позицій. Зрозуміло, що горді корсиканці прагнуть змагатись за щось вагоміше і приємніше, але поки що в "Аяччо" пріоритети незмінні.

У футболістів і вболівальників "Сошо" настрій кардинально змінюється майже після кожного ігрового дня. Такі яскраві перемоги, як, наприклад, у минулому турі над "Ліоном", тьмяніють на загальному фоні тягучої і поки що не надто вдалої для "автомобілістів" боротьби за виживання. Прихильникам "Сошо" буде дуже прикро, якщо свій немалий потенціал команді доведеться наступного сезону реалізовувати у Лізі 2.

Боротьба завершилась миром / фото - УЄФА

Ренн. Стадіон "Де ла Рут де Лорьян"
Головний арбітр - Саїд Енджімі
"Ренн" - "ПСЖ" 0:2
Голи: Жеремі Менез 56, Златан Ібрагімович 90+3
"Ренн": Бенуа Костіль, Ромен Данзе, Джон Бой, Жан-Армель Кана-Бійїк, Кріс Мавінга, Венсан Пажо, Жюльєн Фере, Алу Діарра (Андерс Конрадсен 65), Джонатан Пітройпа, Шейк Діарра (Мевлют Ердінч 65), Садіо Дьялло (Сане Абдулайє 78)
"ПСЖ": Сальваторе Сірігу, Грегорі ван дер Віль, Зуман Камара, Мамаду Сахо, Максвелл, Клеман Шантом, Марко Вератті (Девід Бекхем 46), Блез Матюіді, Жеремі Менез (Хавьєр Пасторе 76), Златан Ібрагімович, Кевін Гамейро (Езекіель Лавессі 66)
Попередження: Джон Бой 32 - Марко Вератті 34, Клеман Шантом 77, Грегорі ван дер Віль 80

"Ренн" - "ПСЖ" 0:2. На емоціях

5-те квітня

Марсель. Стадіон "Велодром"
Головний арбітр: Тоні Шапрон
"Марсель" - "Бордо" 1:0
Гол: Андре-Пьєр Жиньяк 41
"Марсель": Стів Манданда, Ніколя Нкулу, Лукас Мендес, Бенуа Шейру, Жордан Айю (Моду Сугу 72), Андре-Пьєр Жиньяк, Андре Айю (Морган Амальфітано 90+2), Фуед Кадер (Джої Бартон 81), Жеремі Морель, Жак Алаіксіс Ромао, Род Фанні
"Бордо": Седрік Карассо, Людовік Обраньяк, Людовік Сане, Шейк Дьябате, Ярослав Плашіл, Жюльєн Фобер, Абду Траоре (Анрі Севе 64), Феррейра Маріано (Ніколя Моріс-Белай 46), Грегорі Сертіч (Аді Сако 78), Марк Планю, Бенуа Тремулінас
Попередження: Жеремі Морель 60 - Ярослав Плашіл 45

У футболістів і тренерів "Марселя" зараз піднесений настрій. Провансальці перебували у скрутному становищі і здавалось, що такого психологічного тиску команда може й не витримати. Але підопічні Елі Бопа, як виявляється, справжні бійці. Провансальці на характері здобувають потрібний результат, що дозволяє команді триматись зараз на другій сходинці турнірної таблиці.

А от "Бордо" продовжує розчаровувати своїх прихильників. Дуже складно й натужно жирондінцям даються матчі і незрозуміло, як і за рахунок чого аквітанці збираються виходити з кризи.

Поєдинок вийшов доволі нудним. Команди діяли в улюбленій для себе прагматичній манері, намагаючись, в першу чергу, руйнувати атаки суперника, а вже потім створювати свої. "Марсель" більше володів ініціативою в першому таймі, але високий пресинг від суперника і насиченість його захисних редутів не дозволяли провансальцям в атаці продемонструвати весь свій хист. На 11-ій хвилині Фуед Кадер у складній ситуації знайшов можливість для удару, але м'яч розминувся зі стійкою воріт Карассо. Невдалою виявилась спроба і Андре-Пьєр Жиньяка, який наважився на удар з далекої дистанції. Куди ближчим до успіху був Андре Айю, який опинився з м'ячем у штрафному майданчику гостей завдяки активним діям того ж таки Жиньяка – але з ударом ганця впорався Седрік Карассо.

Але ці моменти господарі створили з великими труднощами і не можна сказати, що захисники "Бордо" опинялись в глухому куті. Все для гостей, начебто, складалось прийнятно. Так, в команди майже нічого не виходило в атаці – але не дивно. Показник забитих м'ячів у жирондінців на рівні аутсайдера- надійна оборона – ось, чим, в основному, беруть своїх суперників підопічні Франсіса Жийо. Але на 41-хвилині звітного матчу захист "Бордо" провалився і рахунок став 1:0 на користь "Марселя": Бенуа Шейру простою передачею відправив Андре-Пьєр Жиньяка в прорив правим флангом, Бенуа Тремулінас втратив позицію і нападник безперешкодно увійшов в штрафний майданчик "Бордо", посадив на п'яту точку Людовіка Сане і спокійно пробив повз Седріка Карассо – все чітко і без зайвої метушні.

І знову Андре-Пьєр Жиньяк ("Марсель")... / фото - УЄФА

Далі "Марселю" було вже значно простіше. "Бордо" весь другий тайм під свист трибун "Велодрома" шукав шляхи до воріт Стіва Манданди, але атакуючий потенціал жирондінців був надто скудним. А в тих моментах, коли гостям таки вдавалось нанести удар по воротах – як, наприклад, в епізодах за участю Грегорі Сертіча на 51-ій хвилині та Ніколя Моріс-Белайа на 70-ій – надійно грав Манданда.

Господарі час від часу переривали атакуючі потуги жирондінців своїми контратаками, під час яких футболісти "Марселя" при мінімальному контакті з суперником валились на газон. Стандарті положення не тільки змушували жирондінців відволікатись від атак, а й забирали в них багато дорогоцінного часу. І хоч дійство, що відбувалось на футбольному полі, не дуже подобалось глядачам на трибунах, після фінального свистка вони (глядачі) радісно вітали своїх улюбленців з перемогою.

"Марсель" закріпився на другій сходинці турнірної таблиці і як мінімум до наступного туру провансальці можуть почуватись спокійно, а от Франсісу Жийо черговий раз доведеться аналізувати причини такого невиразного і тьмяного виступу своєї команди.