НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також ###

Розбірки тривають і в Кубку Французької Ліги. Зі стадії 1/8-ої фіналу в боротьбу вступили команди, які представляли (а хтось ще представляє) Францію на міжнародній арені. Разом із десятьма переможцями 1/16-ої, вони утворили вісім ігрових пар, переможець кожної з яких (за сумою одного матчу) пройшов до чвертьфіналу.

18-те грудня

Ліон. Стадіон "Жерлан"
Головний арбітр: Саід Еннжімі
Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 1"Ліон" – "Реймс" 3:2Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 2

Голи: Бафетімбі Гоміс 58, Александр Лаказетт 61, Йоанн Гуркюфф 82 – Прінс Оньянге 65, Флойд Айїте (пен.) 87

"Ліон": Антоні Лопеш, Мехді Зеффан, Анрі Бедімо, Бакарі Коне, Самуель Юмтіті, Геїда Фофана, Клеман Греньє (Стід Мальбранк 76), Йоанн Гуркюфф, Максім Гоналон, Александр Лаказетт (Яссін Бензья 85), Бафетімбі Гоміс

"Реймс": Джонні Плесід, Мохамед Фофана, Атіла Туран, Антоні Вебер, Крістофер Гломбар (Айсса Манді 46), Антуан Конт (Гаетен Шарбоньє 66), Антуан Дево, Прінс Оньянге, Мадс Альбек (Одаїр Фортеш 66), Флойд Айїте, Ніколя де Превіль

Попередження: Мехді Зеффан 74 – Мадс Альбек 30, Прінс Оньянге 49, Айсса Манді 60

Ремі Гард, напевно, заслуговує на оплески. Дуже переживає наставник за свою команду – він робить, все, що може, щоб цей "Ліон" тримався на рівні. Перша половина сезону вже майже позаду – вболівальники колективу можуть бути задоволеними. Після провалу в кваліфікації Ліги чемпіонів, господарі "Жерлану" реабілітувались перед шанувальниками, ставши однією з двох французьких команд, що пройшли до єврокубкової весни. Ну, щоправда, в Лізі Європи.

В чемпіонаті "Ліон" – на позиціях середняків. Задля більшого колективу не вистачає характеру, можливо – концентрації. Тобто, "ткачі", коли видають непогану гру, часто дозволяють суперникам ламати хід боротьби і повертати все у своє русло. Молодих багато в команді – холоднокровність прийде з часом.

Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 4

"Ліон" сьогодні в рамках Кубку Ліги приймав "Реймс". "Ткачі" від шампанців цього сезону уже страждали. В третьому турі Ліги 1 – теж на "Жерлані" – колектив Юбера Фурньє завдав "Ліону" першої поразки у турнірі. Крім мотивації проходження до чвертьфіналу Кубку, Лаказетт та компанія бажали ще взяти в "Реймса" реванш. Господарі в першому таймі діяли щільно, обережно, не дозволяючи шампанцям думати про контратаки. На 8-ій хвилині після цікавої комбінації міг забивати Греньє – але стійка...- Голи були після перерви.

Тайм другий "Ліон" почав дуже рішуче. Шампанці відбивались, але на 58-ій та 61-ій хвилинах склали зброю. Однак, в грі "Реймс" залишив Прінс Оньянге, який тут же один м'-яч відквитав. З бажанням не доводити справу до нервової кінцівки, "ткачі" продовжували наступати і зловили суперників ще раз – тепер відзначився Йоанн Гуркююф. Як виявилось, саме гол Йоанна став переможним, бо "Реймс" забив другий свій гол...- Все таки, досить авантюрним вийшов матч у виконанні господарів- не без проблем "Ліон" пройшов далі, але Ремі Гард задоволений.

Париж. Стадіон "Прак де Пренс"
Головний арбітр: Лоран Дюамель
Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 5ПСЖ – "Сент-Етьєн" 2:1Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 6

Голи: Едінсон Кавані 25, Едінсон Кавані 119 – Мевлют Ердінч 78

ПСЖ: Ніколя Душез, Тьяго Сілва, Маркіньос, Лука Дінь, Грегорі ван дер Віль, Тьяго Мотта (Блез Матюіді 60), Марко Верратті, Адріен Рабіо, Лукас Моура (Хавьєр Пасторе 70), Едінсон Кавані, Есекьєль Лавессі (Жеремі Менез 71)

"Сент-Етьєн": Стефан Рюффьє, Фаузі Гулам, Мустафа Байял Салл, Франсуа Клер, Лоік Перрен, Бенжамен Корньє (Макс-Ален Градель 66), Рено Коад, Фабьєн Лемуан, Франк Табану (Йоан Молло 85), Ромен Амума, Брандао (Мевлют Ердінч 55)

Попередження: Едінсон Кавані 32 – Лоік Перрен 68, Мустафа Байял Салл 95

Без сумніву, центральний матч 1/8-ої фіналу відбувався на "Парк де Пренсі". Таке от – жеребкування. В той час, як в Труа, до прикладу, місцева друголігова команда приймала іншого представника не елітного дивізіону "Тур", ПСЖ та "Сент-Етьєн" змагались між собою. Місце у чвертьфіналі було тільки для одного. І 90-та хвилин для визначення переможця виявилось замало...-.

"Зелені" знову провели непоганий матч – і знову без результату. Тут, в принципі, і немає за що кидати камінець в город Крістофа Галтьє. ПСЖ взяв глибиною, потужністю. Та й справою честі для столичних було перемогти. Бо минулого року саме "Сент-Етьєн" – майбутній тріумфатор – зупинив похід парижан у Кубку Ліги ("зелені" перемогли тоді ПСЖ у серії пенальті). Стадію 1/8-ої нинішнього розіграшу не пройшли обидва минулорічні фіналісти.

Ренн. Стадіон "Де ла Рут де Лорьян"
Головний арбітр: Тоні Шапрон
Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 8"Ренн" – "Бордо" 1:2Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 9

Голи: Абдулайє Дукуре 52 – Карлос Енріке 50, Жуссі (пен.) 91

"Ренн": Шейх Ндіайє, Шейх М'-Бенге, Жан-Армель Кана-Бійїк, Стівен Морейра, Сільвен Арман, Жюльєн Фере (Нелсон Олівейра 90), Андерс Конрадссен (Венсан Пажо 32), Абдулайє Дукуре, Адріен Ену, Ромен Алессандріні (Уеслі Саід 69), Сільвіо Ромеро

"Бордо": Седрік Каррассо, Карлос Енріке, Людовік Сане, Феррейра Маріано, Марк Планюс, Максім Пундж, Людовік Обраньяк, Ландрі Н'-Гемо, Ніколя Моріс-Беле, Анрі Севе, Шейк Діабате (Жуссі 81)

Попередження: Сільвіо Ромеро 79, Шейх Ндіайє 90 – Карлос Енріке 61

А от якби не провал у групі Ліги Європи, то за першу половину сезону "Бордо" можна було б покласти оцінку "відмінно". Так, колектив на старті важко втягувався в боротьбу, але вже потім аквітанці почали надолужувати згаяне і зараз набрали цілком пристойну швидкість. Ще й в Кубку Ліги вдалось подужати непоступливий і гордий "Ренн". Минулорічний фіналіст турніру цього року склав зброю набагато швидше. Трохи соромно Філіпу Монтаньо- втім, тепер варто тренеру доводити свою зрілість у Лізі 1 і в Кубку Франції.

Ансі. Стадіон "Парк де Спорт"
Головний арбітр: Бенуа Мійо
Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 11"Евіан" – "Бастія" 2:1Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 12

Голи: Даніель Васс 62, Даніель Васс 67 – Ілан 32

"Евіан": Бертран Лаке, Юссуф Сабалі, Седрік Монгонгу, Джонатан Менса, Бріс Джа Джедже, Даніель Васс, Ерік Тьє Бі, Седрік Камбон (Кевін Беріго 56), Олівьє Сорлен, Моду Сугу, Марко Рубен (Дан Ністор 78)

"Бастія": Жан-Луї Лека, Фетхі Харек, Жіль Сіоні, Крістіан Ромарік, Яннік Каюзак, Жюльєн Сабле, Мілош Красіч (Клаудіу Кесеру 72), Ромен Ашійі, Вахбі Хазрі (Людовік Женест 44), Туафілу Мауліда, Ілан

Попередження: Жан-Луї Лека 10, Ромен Ашайї 86, Жіль Сіоні 89

Результати наприкінці календарного року псують "Бастії", в цілому, гарну картину. Корсиканці рівно йшли дистанцією у Лізі 1, мали плани й на Кубок Ліги, але зараз трохи збились зі шляху. І якщо в чемпіонаті після зимової перерви можна буде ще виправити колишні помилки – то в Кубку Ліги – ні, крапка. Острів'яни хоч і вийшли вперед ще в першому таймі, в результаті, залишились ні з чим. Даніель Васс в другому таймі протягом п'ятьох хвилин забезпечив перевагу уже "Евіану". Савойці спробують здивувати...-

Марсель. Стадіон "Велодром"
Головний арбітр: Ліонель Жаффредо
Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 13"Марсель" – "Тулуза" 2:1Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 14

Голи: Бенжамен Менді 13, Андре-Пьєр Жиньяк (пен.) 29 – Урош Спаіч 42

"Марсель": Стів Манданда, Кассім Абдалла, Ніколя Н'-Кулу, Лукас Мендес, Бенжамен Менді, Маріо Леміна (Бенуа Шейру 35), Жак Алаіксіс Ромао, Ганеллі Імбула Ванга, Дімітрі Пайєт (Флорьян Товен 70), Андре-Пьєр Жиньяк, Сабер Хеліфа (Джордан Айю 81)

"Тулуза": Олівьє Блондель, Урош Спаіч, Серж Орьє, Стів Яго, Аймен Абденнур, Жан-Даніель Акпа Акпро (Іссіага Сілла 76), Франсуа Сірьейкс (Дрісс Трішар 85), Адріен Регаттен, Абель Агілар, Мартін Брайтвайт, Еден Бен-Басат (Віссам Бен-Йедер 70)

Попередження: Серж Орьє 57

"Марсель" знаходиться в атмосфері невизначеності. Жозе Аніго, звичайно, добре знає команду із середини, але відігравати роль тренера-пожежника важко. Але, в принципі, ніби провансальці зараз нормально почуваються. У Лізі 1 в останньому турі колектив проявив характер, що раніше бувало рідко, а сьогодні "Марсель" пройшов до чвертьфіналу Кубка Французької Ліги. Провансальцям не було легко з "Тулузою", але від того ціна перемоги вища. Ну а "малюки" поступились – але навряд чи від цього впадуть у відчай. Команда просто йтиме своїм шляхом далі...-

Ніцца. "Альянц Рівьєра"
Головний арбітр: Філіп Кальт
Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 16"Ніцца" – "Сошо" 3:0Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 17

Голи: Неманья Пейчіновіч 14, Ромен Женеву 31, Жеремі Пьє 34

"Ніцца": Лукас Веронес, Тімоте Колодзейчак, Неманья Пейчіновіч (Ромен Женеву 22), Ллой Палюн, Матьє Бодмер, Фабріс Абріель, Луіджі Бруінс, Нампаліс Менді, Валентін Ейссерік (Ерік Ботеак 82), Жеремі Пьє (Дідьє Дігар 64), Алексі Босетті

"Сошо": Пьєррік Крос, Себастьєн Коршья, Матьє Пебернес, Ліонель Зума (Жюльєн Фоссюрьє 46), Тьєррі Дубаі, Лоік Пужоль (Седрік Канте 46), Марко Ілаймахарітра, Рафаел Діаш (Хоакім Ейкмайєр 77), Руа Конту, Еммануель Маюка, Седрік Бакамбу

Ну от матчі проти "Сошо" можуть стати для "Ніцци" відправною точкою. Вболівальники колективу мають надію зустріти Різдво в гарному гуморі. Після семиматчевої програшної серії у Лізі 1 "орли" здобули на минулих вихідних довгоочікувану звитягу саме в поєдинку проти "Сошо" – і от сьогодні- тепер вже впевнено і невимушено. В принципі, боротьби не вийшло – "автомобілісти" здались без бою. Чого вартий хоча б факт того, що гравці в матчі не заробили жодного попередження...-

Труа. Стад де л'Об
Головний арбітр: Бенуа Бастьєн
Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 19"Труа" – "Тур" 3:2Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 20

Голи: Йоанн Кур 8, Йоанн Кур 22, Бенжамен Ніве 91 – Бріан Бергуньо 5, Юссеф Аднан 44

Обом колективам поталанило при жеребкуванні: довелось грати не проти представника елітного дивізіону, а один проти одного...- В битві представників Ліги 2 гору взяв "Труа", який в турнірному графіку знаходиться зараз нижче, ніж "Тур", але який ще минулого сезону був у вищому дивізіоні...- Далі в суперниках вже точно буде елітний колектив.

17-те грудня

Нант. Стадіон "Божуар-Луї Фонтено"
Головний арбітр: Амаурі Далеру
Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 21"Нант" – "Осер" 1:0Кубок Французької Ліги. 1/8 фіналу. Ліон - у чвертьфіналі, ПСЖ також - изображение 22

Гол: Фернандо Арістегіета 79

"Нант": Ремі Ріу, Олівьє Веньо (Венсан Бесса 64), Габріель Січеро, Ісса Сіссоко, Коффі Джіджі, Жоан Одель, Бенел Ніколіце, Лука До (Бірама Туре 86), Жордан Верету, Ісмаель Бангура (Фабріс Панкрат 85), Фернандо Арістегіета

"Осер": Донован Леон, Марку Рамош (Карім Джеллабі 46), Адама Кулібалі, Війі Болі, Жан-Шарль Кастеллетто, Томас Монкондю, Аксель Н'-Гандо, Янн Бое-Кане, Фредерік Саммарітано, Сулеймане Савадого (Грегорі Лефебвр 85), Лінель Кітамбала (Жюльєн Віаль 26)

Попередження: Лука До 81

Мішель Дер Закарян, звичайно, планує по можливості витискати максимум у всіх турнірах, в яких його команда приймає участь. У Лізі 1 "канарки" знаходяться зараз в зоні єврокубків (хоча, поразка від "Тулузи" в останньому турі повинна, звісно, слугувати дзвіночком для команди), а в 1\16-ій фіналу Кубка Ліги "Нант" в жовтні переграв "Лорьян". Сьогодні от "канаркам" протистояв "Осер" – представник не елітного дивізіону, тому, безсумнівно, фаворитами дуелі вважались саме господарі "Божуар-Луї Фонтено".

Колективи минулого сезону, до слова, зустрічались в рамках Ліги 2 і "Нант" забрав собі чотири очки із шести можливих. Втім, "канарки" мали перед очима "свіжий" приклад того, як недооцінка може зламати всі плани. На попередній стадії "Осер" пройшов "Лілль" – тут підопічним Дер Закаряна потрібно було бути пильними.

Господарі, попри те, що у відповідності до статусу мали більше атакувати й задавати тон грі, не бажали розкриватись. "Нант" вперед ішов дуже обережно- "канарки", традиційно для себе, грали у розумний футбол. Вони чекали на свій момент і дочекались його...-

Взагалі, поєдинок був не надто яскравим. Варто відзначити, що й "Осер" в грі мав кілька нагод, але підводила гостей низька індивідуальна майстерність. Ну а "канарки", як уже зазначалось, своє взяли: на 79-ій хвилині Фернандо Арістегіета був у потрібному місці- після прострілу від Олівьє Веньо м'-яч ще влучив в оборонця "Осера", а вже потім опинився у Арістегіети – венесуелець з проблемами, але переграв Леона.