НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу ###

13-те лютого

Ліон. Стадіон "Жерлан"
Головний арбітр: Клеман Турпен (Улінс)
Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 1"Ліон" - "Ланс" 1:2Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 2
Голи: Джіммі Бріан 9 - Пьєррік Вальдівія 90+2 (пен.), Жан-Філіпп Гбамін 94

"Ліон": Ремі Веркутр, Анрі Бедімо, Бакарі Коне, Клеман Греньє (Гаель Данік 90), Мігел Лопеш (Мехді Зеффан 74), Стід Мальбранк, Бафетімбі Гоміс (Александр Лаказетт 69), Джіммі Бріан, Максім Гоналон, Самуель Юмтіті, Арнольд Мвуемба

"Ланс": Альфонс Ареола, Аледдін Яхья, Жером Лемуан, Пабло Чаварріа (Деме Н'-Діайє 68), Бенжамін Буленжр, Пьєррік Вальдівія, Лалайна Номержанарі (Вілан Сіпріен 81), Лоік Ландре, Жан-Філіпп Гбамін, Даніель Любойя (Адамо Кулібалі 68), Бенжамен Буріго

Попередження: Бенжамін Буленжр 43, Лоік Ландре 78

Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 3

В "Ліона" був дуже складний графік. Перспектива проходження до чвертьфіналу Кубка Франції означала б те, що команда продовжувала б боротьбу у всіх трьох внутрішніх турнірах. Плюс ще є єврокубки...- Звичайно, свідомо "ткачі" сьогодні не піддавались супернику, але, програвши, можливо, і видихнули з полегшенням.

Хоча, звичайно, програвати завжди неприємно. А ще й програвати в такий спосіб. "Ліону" хвилини не вистачило, щоб закінчити все в основний час. Так – перемога не була б безальтернативною і впевненою, але була б. А так вийшло, що стільки сил потрачено марно.

Господарі сильно почали, реалізувавши вже другу свою нагоду в матчі. "Ліон" розігнав широку атаку, Мігел Лопеш зі свого правого флангу зробив навіс на дальню стійку, де був Джіммі Бріан – 1:0. Варто відзначити саме Лопеша. Португалець – на радість Ремі Гарду – повернувся після травми і вже відзначився такою корисною дією. Відіграв захисник, в підсумку, 74 хвилини.

Після голу гра пішла на зустрічних курсах. "Ткачі" виглядали трохи краще, але в "Ланса" теж були нагоди. Втім, до перерви рахунок вже не змінився, бо Гоміс ніяк не міг переграти Ареолу, а гостям в своїх атаках не вистачало останнього завершального штриху.

А от в другому таймі "Ланс" додав в ефективності. У команди не було багато моментів, але ті, що були, видались дуже гострими. Одного разу класно зіграв Веркутр, а іншого голкіпера підстрахував Мвуемба. "Ліон" відверто грав на утримання рахунку і навіть після таких дзвіночків не змінив манери- за що, в підсумку, і поплатився.

Власне, із середини другого тайму "ткачам" вдалось заспокоїти гру- додалось боротьби і рутини в центрі поля. То задовольняло підопічних Ремі Гарда, але потім дуже невчасно проявилась стара хвороба колективу – невміння холоднокровно доводити поєдинки до завершення. Вже наприкінці основного часу "Ліон" дав волю супернику і "Ланс" в особі Адамо Кулібалі заробив право на пенальті. У власному штрафному майданчику на суперника налетів Мехді Зеффан.

Вальдівія пенальті реалізував і гра продовжилась. Дуже розчаровано виглядав Ремі Гард. Той удар був наче сіль на рану...

На боці "Ланса" вже була психологічна перевага. Натхненні таким героїчним порятунком гості з перших хвилин екстра-тайму пішли вперед і забили вдруге. Жан-Філіпп Гбамін скористався із невпевненості Веркутра і просто замкнув подачу від кутового прапорця.

"Ткачі", що зрозуміло, далі вже ризикували. Але ситуації виправити не вдалось. Найкращу нагоду на останніх секундах загубив Лаказетт. Сьогодні Александр героєм стати не зміг. Ремі Гарду не стільки має бути прикро через саму поразку, скільки через стиль цієї поразки. Так поступатись – болісно. Ну а "Ланс" в чвертьфіналі зіграє проти "Монако".

12-те лютого

Ніцца. Стадіон "Альянц Рівьєра"
Головний арбітр: Ніколя Рейнвілл (Нім)
Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 4"Ніцца" - "Монако" 0:1Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 5
Гол: Дімітар Бербатов 114

"Ніцца": Муе Хассен, Тімоте Колодзейчак, Фабріс Абріель, Ерік Ботеак, Жеремі Пьє (Луіджі Бруінс 71), Грегорі Пюель, Ніль Мопе (Крістіан Брюлс 109), Нампаліс Менді, Алексі Босетті (Жордан Амаві 51), Матьє Бодмер, Ромен Женеву

"Монако": Серхіо Ромеро, Рікарду Карвалью, Лукас Окампос, Яннік Феррейра-Каррасо (Хамес Родрігес 70), Мунір Оббаді (Дімітар Бербатов 64), Ніколя Ісіма-Мірен, Ува Ечіджіле, Антоні Мартіаль (Еммануель Рівьєр 81), Андреа Раджі, Жоффрей Кондогбіа, Жеремі Тулалан

Попередження: Жеремі Пьє 55 - Мунір Оббаді 54, Жеремі Тулалан 78
Видалення: Тімоте Колодзейчак 47

Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 6

Центральний матч на цій стадії турніру відбувався, звичайно, у Ніцці. Місцева команда протистояла фавориту Кубку і протистояла дуже гідно. Провансальці слідом за "Марселем" могли вибити і "Монако", втім, трохи колективу Клода Пюеля не вистачило.

Це було, до слова, яскраве кубкове протистояння. Так, глядачі довго не бачили голів, але була інтрига, була боротьба і нервовість. Власне, "Ніцца" непогано провела перший тайм – принаймні, давали супернику гідну відсіч, а от на початку другого опинилась у меншості і вже мусила думати більше про захист. Тімоте Колодзейчак заробив пряму червону карточку за неспортивну поведінку, спрямовану на досвідченого Рікарду Карвалью. Колодзейчак, власне, заступався за партнера, а вийшло, що підвів всю команду.

Але для "Ніцци" то вироком не стало. Зрозуміло, що тепер монегаски мали більше волі, втім, моменти, які створювали, вони не реалізовували. Та й "орли" відповідали деколи своїми випадами. Одним словом, "Ніцца" трималась.

Трималась, в підсумку, аж до 114-ої хвилини – поки не вистрілив новачок "Монако" Дімітар Бербатов. Болгарин результативно зіграв за допомогою свого гольового чуття, опинившись у потрібному місці. То був кінець...-

Клод Пюель немає підстав для смутку. Його команда зробила все що могла. В цьому розіграші Кубку "Ніцца" була яскравою командою. Ну а "Монако" – головний претендент на перемогу.

Мулен. Стадіон "Ектор-Роллан"
Головний арбітр: Вільфред Бьєн
Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 7"Мулен" - "Сет" 3:1

Голи: Себастьян Да Сілва 43, Себастьян Да Сілва 53, Ксавьє Бюрдін (авт.) 90+2 - Крістоф Рув 3

"Мулен": Жюльєн Шоме, Грегорі Рушон, Алексіс Рейно (Усман Діабі 64), Лоік Шальє, Манге Камара (Ніколя Суше 57), Тібо Бартомеф, Педро Камата (Пьєр Рюффе 84), Людовік Салін, Себастьян Лігуле, Себастьян Да Сілва, Жасон Бертомьє

"Сет": Вінсен Паппалардо, Ксавьє Бюрдін, Мікаель Нельсон, Лі-Рой Фернандес, Ліонель Куле (Мусстафа Уабі 84), Рено Батай (Грегорі Скаффа 74), Крістоф Рув, Хішам Айт-Ахмед (Куюссу Діакате 59), Флоріс Ісола, Жюльєн Женсель, Ліонель Желі

Попередження: Себастьян Да Сілва 9, Манге Камара 46, Алексіс Рейно 54, Людовік Салін 74, Усман Діабі 79 - Ліонель Желі 44
Видалення: Крістоф Рув 70, Куюссу Діакате 90+2

То стосунки з'-ясовували між собою представники КФА та КФА 2 - четвертого і п'-ятого дивізіонів. Гору, в підсумку, взяла команда, яка грає у вищій за класом лізі. Цікаво буде далі подивитись за просуванням "Мулена".

Осер. Стадіон "Аббе Дешам"
Головний арбітр: Александре Кастро (Ліон)
"Осер" - "Ренн" 0:1
Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 9Гол: Фуед Кадір 23Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 10

"Осер": Донован Леон, Війї Болі, Адама Кулібалі, Фредерік Саммарітано, Себастьєн Аллер (Сулеймане Савадого 67), Аксель Н'-Гандо (Грегорі Лефебвр 85), Марку Рамош, Янн Бое-Кане, Ерік Маресті, Джамель Аіт-Бен-Ідір, Алассан Плеа (Тома Монкондю 75)

"Ренн": Бенуа Костіль, Джонатан Пітройпа (Шейх М'-Бенге 87), Фуед Кадір (Андерс Конрадссен 77), Нелсон Олівейра, Стівен Морейра, Жан Макун, Сільвен Арман, Пауль-Жорж Нтеп (Каміл Гросіцкі 67), Джон Бой, Емерсон, Абдулайє Дукуре

Попередження: Янн Бое-Кане 41, Янн Бое-Кане 55 - Абдулайє Дукуре 65
Видалення: Янн Бое-Кане 55

Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 11

В "Ренна" чимало проблем у Лізі 1. Команда, яка за ресурсами може боротись за доволі високі місця, знаходиться в нижній частині турнірної таблиці і розчаровує своїх вболівальників. Філіп Монтаньо не робить те, чого від нього чекали, коли запрошували із Іспанії. Власне, для наставника зараз важливо просто проявити себе – і не дуже важливо в якому турнірі.

Навпаки, Кубок – саме те. Цьогорічний розіграш складається доволі цікаво. За сприятливого жеребу і власної впевненості "червоно-чорні" можуть розраховувати на якісь звершення. Втім, варто почекати...-

Сьогодні "Ренн" пройшов до чвертьфіналу. Не сказати, що колективу було легко, але головне – це результат. Гол Фуеда Кадіра на 23-ій хвилині виявився вирішальним. Бретонці спробують реалізувати себе в Кубку.

Аяччо. Стадіон "Франсуа Коті"
Головний арбітр: Антоні Готьє
Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 12"Іль Русс Монтіселло" - "Генгам" 0:2
Голи: Грегорі Сердан 40, Мустафа Діалло 58Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 13

"Іль Русс Монтіселло": Флоран Меноззі, Домінік Меноззі, Жеремі Жеа, Дімітрі Меноззі, Баптіст Дельфіно, Жан-Марк Солі (Пьєр-Рішар Едмон 65), Себастьєн Рустер, Тьєррі Вентура (Бенжамін Ваше 86), Жонатан Портійо (Антуан Капіньєллі 86), Ліонель Солі, Бенжамін Сантеллі

"Генгам": Мамаду Самасса, Мустафа Діалло, Жонатан Мартінс Перейра, Мустафа Ятабаре (Рашід Аліуі 76), Ліонель Матіс, Грегорі Сердан, Лоран Дос Сантос, Мана Дембеле, Тібо Жіресс, Фатіх Атік (Стівен Ланжіль 81), Крістоф Кербра

Попередження: Жеремі Жеа 56, Тьєррі Вентура 72 - Мана Дембеле 72

Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 14

"Генгам", нерозпещений серйозною боротьбою і звершеннями, показав іншим учасникам Ліги 1, як потрібно на класі проходити суперників із нижчих ліг. Бретонцям протистояв "Іль Русс" – представник КФА 2 – і все тут було до болю просто. Більш імениті гості по голу в кожному з таймів забили і спокійно зробили свою справу. "Генгам" у чвертьфіналі зі сміливими думками...-

11-те лютого

Канни. Стадіон "Пьєр де Кубертен"
Головний арбітр: Рудді Букке (Амьєн)
"Канн" - "Монпельє" 1:0
Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 15Гол: Белькасем Зобірі 119Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 16

"Канн": Антоні Бев, Мікаель Серьєло, Лукас Руаба, Стефан Маріньял, Жеремі Клеман, Папе М'-Буп, Мікаель Дарне (Стефан Кмілінскі 56), Якуба Мейте, Белькасем Зобірі, Антоні Сіші (Еліас Узамукунда 88), Тома Лензіні (Мухамед Солі 69)

"Монпельє": Лоран Піонньє, Віторіно Хілтон, Жоріс Марво, Антоні Муньє, Жонас Мартен (Морган Сансон 97), Сулейман Камара (Ремі Кабелла 68), Абдулхамід Ель-Каутарі, Бенжамен Стамбулі, Хеан Деса (М'-Байє Ньянг 68), Матьє Деплань, Віктор Монтаньо

Попередження: Стефан Маріньял 64, Белькасем Зобірі 78 - Жонас Мартен 79
Нереалізований пенальті: М'-Байє Ньянг 102

Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 17

"Монпельє" на попередній стадії вибив із Кубка ПСЖ, відтак – автоматично став одним із фаворитів турніру. Власне, про перемогу чи вихід до фіналу мову вести було рано, але от проходження до чвертьфіналу від лангедокців прямо таки вимагали. До того ж, суперник, що був у команди Ролана Курбіса – не із когорти грізних. Мало хто вірив в тебе, що "Канн" зуміє перервати солідну безпрограшну серію "Монпельє".

Не перервав...- принаймні, якщо до уваги брати 90 хвилин основного часу. В поєдинку не було голів і суперники продовжили з'-ясовувати стосунки далі. Дивно було – але менш досвідчені і класні гості гідно тримались в боротьбі. Точніше, віддавали себе повністю, мали прихильність фортуни (голкіперу вдалось відбити пенальті від М'-Байє Ньянга) і були раціональними. На 119-ій хвилинні "Канн" здійснив маленьку революцію: зусиллями Белькасема Зубірі забив гол, який вивів колектив до чвертьфіналу. Представник четвертого дивізіону продовжив для себе казку. Ну а еліта не припиняє "сипатись".

Анже. Стадіон "Жан Буін"
Головний арбітр: Олівьє Тюаль
Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 18"Анже" - "Серкль Атлетік" 4:2Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 19
Голи: Аніс Айярі 57, Шарль Дьєр 105+2, Мохамед Яттара 113, Жеремі Блайяк 117 - Сандей Мба 31, Сандей Мба 105

"Анже": Александр Летельє, Жеремі Енен, Жоель Ангула, Ісмаель Кейта, Рішар Сокрьє (Жеремі Блайяк 87), Аніс Айярі (Мохамед Яттара 59), Жонас Пессалі (Людовік Гамбоа 80), Шарль Дьєр, Ромен Томас, Арнольд Бука, Вінсент Мансу

"Серкль Атлетік": Антуан Філіппон, Адріан Монфрей, Флоран Марті (Жан-Франсуа Грімальдьє 96), Флоран Руамба (Крістоф Венсан 83), Сандей Мба, Жонатан Маруані, Мамаду Камара, Алассан Н'-Діайє, Клеман Фабр, Жером Фожо, Салім Муазіні

Попередження: Жонатан Маруані 23, Флоран Марті 36, Клеман Фабр 90, Антуан Філіппон 90+3
Видалення: Мамаду Камара 66

У двох очних поєдинках у Лізі 2 "Анже" та "СА Бастія" на двох забили три голи, а зараз в одному – відразу шість. Власне, це кубок, тому іншого тут чекати і не варто.

Гору, як і очікувалось, взяли господарі. "Анже" зараз у групі лідерів у Лізі 2 і претендує на підвищення в класі, в той час як "Серкль Атлетік" знаходиться на абсолютно протилежному полюсі – в зоні вильоту. Корсиканці вийшли вперед в першому таймі, але в другому пропустили гол у свої ворота і гра продовжилась вже в додатковому часі. Там краще проявив себе "Анже". На один гол господарі відповіли трьома влучними ударами і в підсумку – 4:2.

Лілль. Стадіон "Пьєр Моруа"
Головний арбітр: Ліонель Жаффредо
Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 20"Лілль" - "Кан" 3:3- пен.: 6:5Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 21
Голи: Ронні Родлен 33, Жонатан Делаплас 76, Нолан Ру 83 - Бенгалі-Фоде Койта 14, Бенгалі-Фоде Койта 28, Ронні Родлен 90+2 (авт.)

"Лілль": Стів Елана, Ідрісса Гана Гейє, Жонатан Делаплас, Джон Хайро Руіс (Нолан Ру 71), Райан Мендеш (Дівок Орігі 56), Суаліхо Мейте (Флоран Бальмон 57), Бакарі Сумаоро, Джібріль Сідібе, Ронні Родлен, Давід Розеналь, Марко Баша

"Кан": Тома Босмель, Лорен Агуазі, Жонатан Коджіа, Бенгалі-Фоде Койта (Матьє Дюамель 56), Денніс Аппіа, Жан-Жак Пьєр, Ленні Нангіс (Матіас Отре 68), Н'-Голо Канте (Ніколя Себ 60), Феліпе Саад, Александр Рено, Жан Кальве

Кубок Франції. 1/8-ма фіналу. Ліон драматично поступився Лансу - изображение 22

У представників Ліги 1 в цьому Кубку наче змагання – хто сильніше осоромиться в боротьбі із нижчими за класом суперниками. Якщо не говорити про попередню стадію, на якій елітний дивізіон втратив бійців, то вже й зараз - в 1/8-ій фіналу - честь Ліги 1 не підтримав "Монпельє". "Лілль" теж був на межі. Команда змусила нервувати своїх вболівальників. "Доги" хоч і пройшли до чвертьфіналу, але зробили це із таким скрипом, що чула вся Франція.

Дивина – але вже на 28-ій хвилині один із претендентів на місце в Лізі чемпіонів від Франції "горів" 0:2. Втім, потім "доги" зібрались і за допомогою наполегливості та класу ситуацію – хоч і не дуже швидко – змінили на свою користь. У першому таймі один гол відіграв Ронні Родлен, а по перерві відзначились Делаплас та Ру. "Хай би вже так було" – думав, напевно, Рене Жирар. Але ні...- "Кану" на другій компенсованій хвилині допомогла фортуна, коли затьмарила голову Ронні Родлену і змусила його зрізати м'-яча у сітку власних воріт.

"Ліллю" важко було після такого ще раз знайти в собі сили і забити такий потрібний гол. Справа дійшла до серії пенальті, в якій вже статись могло будь-що. А сталось, в підсумку, те, що драматично перемогли саме "доги". Рене Жирар видихнув з полегшенням...-